-10% на ліжко + матрац під замовлення! Безкоштовна доставка та монтаж по м.Бориспіль!
До кiнця акції залишилось

Знижка -10% на лiжко+матрац!

Безкоштовна доставка та монтаж по м. Бориспіль

Матрац EXUBERANT


Довжина: 200 Ширина: 160 Є в наявності

Цiна вiд: 18300 грн.

Опис моделі

Характеристики

Ціна на сайті вказана з урахуванням знижки!

Навантаження – не обмежено

Чохол - трикотаж Knitted (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна)

Опис: Матрац трохи нижче середньої жорсткості із Blue Gel (піна-гель з ефектом пам'яті). Основою безпружинного матраца Exuberant є блок високоеластичної піни Comfort. Правильна послідовність піни з пам'яттю Blue Gel, бавовняної повсті і м'якої піни дає можливість максимально розслабитися, «потонути» в матраці, але відчувати підтримку всього тіла. М'яко, але комфортно та щільно. Багатошарові настили матраца дозволяють йому бути зручним для всіх людей, незалежно від віку та ваги. Вентиляцію матраца забезпечує інноваційна 3D сітка, а повітряні канали забезпечують правильну вентиляцію людини та комфортну температуру для сну.


Характеристики


1. Чохол трикотаж В'язане полотно, одержане сплетенням петель з однієї або кількох ниток на трикотажних машинах. Сучасні легкі та надійні синтетичні матеріали з поліефірних ниток, що використовуються у трикотажі, надають матрацу м'якість, пишність та ефект збитої перини. Трикотажні чохли зносостійкі та не створюють пилу.

2. Фібра Comfort filling Це нетканий матеріал, який створюється із суміші різноманітних натуральних та синтетичних волокон, скріплених між собою. Саме завдяки цьому пухнастому волокну матрац виходить м'яким на поверхні, об'ємним і дуже зручним, а також покращується циркуляція повітря у чохлі матраца.

3. Ультрам'яка піна Soft Comfort Foam Ультрам'яка, високоеластична, екологічно чиста піна Soft Comfort Foam з подвійною комірчастою структурою, що має високу повітропроникність і гігроскопічність. Висока пружність піни обумовлена ​​чергуванням осередків різного розміру, які легко пропускають крізь себе повітря та швидко відновлюють початкову форму після інтенсивного стиснення. Високоеластична піна ідеально підлаштовується під контури вашого тіла, забезпечуючи найвищий ступінь зручності. Має ультра комфортну м'якість. Піна Soft Comfort Foam найбільш точно підлаштовується під анатомію тіла, забезпечує ідеальну підтримку хребта та гарантує збалансований мікроклімат сну.

4. Бавовняна повсть Nonwoven Це високоякісний нетканий матеріал, до складу якого входять переважно натуральні бавовняні волокна. Як правило, бавовняна повсть складається з 75% бавовняних волокон і 25% поліефірних волокон, скріплених термічним способом. Бавовняна повсть має хорошу стійкість до розриву, тому, залежно від щільності полотна, може застосовуватися у виробництві матраців як складова чохла для стьобання, як ізоляційний настил і навіть як регулятор жорсткості матраца.

5. Піна BlueGel memory foam з ефектом пам'яті Унікальний матеріал з капсулами гелю в структурі, які мають високу теплопровідність, питому теплоємність і підвищену в'язкоеластичність. При навантаженні матеріал спочатку швидко стискається, пружно підтримуючи тіло сплячого, а потім він виявляє в'язкість і плавно обтікає контури тіла, ідеально пристосовуючись до них і розподіляє тиск. Тіло сплячого не відчуває тиску, за рахунок чого проявляється ефект «невагомості». Незалежно від пори року та температури в приміщенні матрац забезпечить оптимальну терморегуляцію: у спеку він довше залишатиметься прохолодним, а якщо ви встанете з ліжка в холодному приміщенні, збереже температуру тіла.

6. Ортопедична піна Comfort Foam Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал з подвійною комірчастою структурою, чудово пропускає повітря, не накопичує вологу. Екологічно чистий, безпечний та досить довговічний. Не піддається грибкам та плісняві. Має комфортну м'якість і водночас гарну пружність. Піна найбільш точно підлаштовується під анатомію тіла, забезпечує ідеальну підтримку хребта та гарантує збалансований мікроклімат сну. Ідеально комфортний сон гарантований незалежно від пози людини.

7. Ортопедична піна Comfort Foam Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал з подвійною комірчастою структурою, чудово пропускає повітря, не накопичує вологу. Екологічно чистий, безпечний та досить довговічний. Не піддається грибкам та плісняві. Має комфортну м'якість і водночас гарну пружність. Піна найбільш точно підлаштовується під анатомію тіла, забезпечує ідеальну підтримку хребта та гарантує збалансований мікроклімат сну. Ідеально комфортний сон гарантований незалежно від пози людини.


Схожі товари

Матрац AZALIA

Матрац AZALIA

Довжина : 190 Ширина : 70

вiд: 9966 грн.

Докладніше
Матрац LOFTY

Матрац LOFTY

Довжина : 200 Ширина : 160

вiд: 16490 грн.

Докладніше
Матрац Topper Flip ORANGE

Матрац Topper Flip ORANGE

Довжина : 190 Ширина : 70

вiд: 5549 грн.

Докладніше
Матрац Topper Flip BREEZE

Матрац Topper Flip BREEZE

Довжина : 190 Ширина : 70

вiд: 7592 грн.

Докладніше
Хіт продажу Матрац Topper Flip GRANAT Cocos

Матрац Topper Flip GRANAT Cocos

Довжина : 190 Ширина : 70

вiд: 4673 грн.

Докладніше
Повернутись до каталогу